Dziś jest: Niedziela 25 stycznia 2015 imieniny: Pawła i Miłosza

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


więcej »


więcej »


dodano 23-01-2015

PIĘKNE KARTKI ŚWIĄTECZNE - SUKCES GRUPY PLASTYCZNEJ NA POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM W CZAPLINKU

Miło nam poinformować, że reprezentacja z Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorski była bardzo widoczna na finale XII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Polska Kartka Świąteczna” , który odbył się  16.01.2015 r. w Izbie Muzealnej w Czaplinku. Konkurs  zorganizowany był przez przez Czaplinecki Ośrodek Kultury.

więcej »


dodano 23-01-2015

WOŚP - PODZIEKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW

SZTAB WOŚP w Kaliszu Pomorskim składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły aukcje WOŚP. Poniżej przedstawiamy Państwu listę  osób/firm, darczyńców przedmiotów, które zostały zlicytowane podczas lokalnego 23 finału WOŚP:

więcej »


dodano 22-01-2015

WYSTAWA FILCU GALINY BŁAŻEJEWSKIEJ

W dn. 21 stycznia 2015 r. w Galerii Pałacowej w Kaliszu Pomorskim odbył się wernisaż wystawy Galiny Błażejewskiej pt. „Filcowa fantazja”. Filc jest wyrobem włókienniczym, otrzymywanym poprzez spilśnianie. Spilśnianie to proces łączenia włókien w jedną, zwartą masę, w jeden wyrób. Wernisaż był także okazją do wysłuchania opowieści o przygodzie artystki z filcem, która rozpoczęła się ponad siedem lat temu i trwa do dnia dzisiejszego.

więcej »


dodano 22-01-2015

LAUREACI SOKOŁÓW KALISKICH 2015

Zakończyła się kolejna w historii gminy edycja konkursu „Sokół Kaliski”. Spotkanie Kapituły, która zdecydowała o przyznaniu tegorocznych wyróżnień odbyło się 21.01.2015 roku w Urzędzie Miejskim. Obradom przewodniczył Burmistrz Kalisza Pomorskiego, a uczestniczyli w nich mieszkańcy gminy uhonorowani tytułem „Zasłużony dla Miasta i Gminy Kalisz Pomorski” oraz laureaci ubiegłych edycji.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 400   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia