Dziś jest: Czwartek 27 listopada 2014 imieniny: Waleriana i Maksymiliana

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


więcej »


DRODZY MIESZKAŃCY GMINY KALISZ POMORSKI

Po raz trzeci, na mocy Waszego wyboru, będę sprawował funkcję burmistrza. Hasło, z jakim startowałem: „Siły dla Kalisza Pomorskiego, serce dla Mieszkańców” - zamienię w czyn. Tak, jak to robiłem dotąd.

Dziękuję za okazane mi po raz kolejny zaufanie. Bardzo je sobie cenię oraz rozumiem jako poparcie większości Mieszkańców dla dotychczasowej polityki równomiernego i optymalnego rozwoju Gminy. Takiego, w którym codzienność nie przekreśla śmiałych planów na przyszłość. Ale i te śmiałe plany, w perspektywie ujmują, a nie dodają, problemów codzienności.

Wierzę, że te zamiary, korzystne dla ogółu Mieszkańców, podziela każdy. Niezależnie od tego, na kogo głosował. Dlatego zapewniam, iż wszystkich, którym leży na sercu dobro naszej Gminy, zawsze będę popierał i wspomagał.

Michał Hypki
Burmistrz Kalisza Pomorskiego

 

więcej »


więcej »


dodano 26-11-2014

POSTANOWIENIE KOMISARZA WYBORCZEGO

Na podstawie art.20 ust.2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r. poz. 594 ze zm.) Komisarz Wyborczy w Koszalinie wydał postanowienie o zwołaniu I sesji Rady Miejskiej w Kaliszu Pomorskim na dzień 28 listopada 2014 r. o godz. 12.00 Sesja odbędzie się w Pałacu Wedlów w Kaliszu Pomorskim ul. Wolności 31.

więcej »


dodano 26-11-2014

LISTOPADOWE SUBKULTURY

Na lekcjach wiedzy o kulturze, każdego roku jesienią, klasy pierwsze uczą się o subkulturach. Wybierają preferowaną. Odpowiednio przebierają się i zachowują. A przede wszystkim prezentują ideologię danej grupy, szukając w niej zalet oraz wad. Jest to zatem lekcja zarówno tolerancji jak i zdrowego rozsądku, by nie ulegać „owczemu pędowi” w zaułki subkulturowych mód.

więcej »


dodano 26-11-2014

BEZPŁATNY TRENING EMS

Trening EMS polega na stymulacji mięśni poprzez impulsy elektryczne. Mogą z niego korzystać wszyscy – niezależnie od wieku. 3 grudnia 2014 roku zapraszamy na bezpłatny trening EMS, z którego będzie można skorzystać w auli szkoły podstawowej w Kaliszu Pomorskim. Początek od godz. 17.30.

 

 

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 383   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia