Dziś jest: Sobota 23 maja 2015 imieniny: Iwony i Dezyderego

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


dodano 22-05-2015

więcej »


dodano 22-05-2015

 

 

 

 

więcej »


dodano 22-05-2015

Dzień Dziecka przy kaliskim Pałacu

            Całe popołudnie w niedzielę, 31 maja, można spędzić na wesołych i atrakcyjnych zabawach przy kaliskim Pałacu. Organizatorzy: Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zapraszają dzieci na warsztaty malowania ceramiki, przeróżne smakołyki oraz niewinne wybryki w świecie „Jaskiniowców”.

więcej »


dodano 22-05-2015

Wspólnie i rodzinnie w Białym Zdroju

               Pomimo, iż na niebie od czasu do czasu pojawiały się chmury, na festynie parafialnym w Białym Zdroju wszyscy świetnie się bawili. Każdy mógł skosztować pysznych potraw i ciast. Delektowano się chrupiącą karkówką z grilla, kaszanką i kiełbaskami, wyśmienitą grochówką oraz apetycznymi surówkami. Przy wydawaniu gorących posiłków pomagał także burmistrz Kalisza Pomorskiego Michał Hypki (zdjęcie). Lista tych, którzy przyczynili się do powodzenia tej imprezy jest bardzo długa... Do następnego odpustu w Białym Zdroju! Jak zapewniają organizatorzy: będzie jeszcze lepiej, ciekawiej, zabawniej i bardziej duchowo.

więcej »


dodano 21-05-2015

Debata o "Smaku życia"

        Czy modne ostatnio wśród młodzieży tzw. dopalacze dodają smaku życiu? Czy też wprost przeciwnie – zatruwają go? Debatę społeczną na ten ważny temat organizują wspólnie: Komenda Powiatowa Policji w Drawsku Pomorskim oraz Dyrekcja kaliskiego Liceum. Spotkanie, które odbędzie się w Auli „Czerwonej Szkoły”, 2 czerwca (wtorek) o godz. 10, jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

więcej »


dodano 19-05-2015

Poźrzadło Wielkie świeci przykładem

           Już nie tylko grupy studyjne z całej Polski, ale także z zagranicy przyjeżdżają do Poźrzadła Wielkiego po nauki. Sprawa niby jest prosta, lecz udaje się tylko nielicznym. A chodzi o to, jak skutecznie wypromować swoją wieś? – Aby tego dokonać, trzeba najpierw poszukać i znaleźć chęci oraz zgodę na działania wśród mieszkańców. Nam to się udało – tłumaczyła grupie gości z Ukrainy, Dorota Krauz, prezeska Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich „Poźrzadlanki”.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 415   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia