Dziś jest: Wtorek 28 lipca 2015 imieniny: Wiktora i Innocentego

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


więcej »

-->

XI JARMARK JUŻ ZA NAMI

„Tyle słońca w całym mieście…” – to słowa piosenki, które najbardziej odzwierciedlają pogodną atmosferę minionego jarmarkowego weekendu w Kaliszu Pomorskim.

więcej »

-->

dodano 28-07-2015

Poźrzadlanki w Siemczynie i w Moryniu

            Naszej Gminy nie zabrakło na dwóch prestiżowych imprezach w regionie. Na początku lipca Poźrzadlanki prezentowały z powodzeniem swój „Świat kolorowego szkła” podczas Dni Henrykowskich w Siemczynie pod Czaplinkiem. W końcu miesiąca powtórzyły ten sukces na Jarmarku w Moryniu pod Gryficami. - Chętnych podczas obu warsztatów nie brakowało. Każdy chciał spróbować swoich umiejętności. I trzeba było widzieć tę radość, gdy mógł zabrać samodzielnie wykonane przedmioty – relacjonuje prezeska Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich i sołtyska Poźrzadła Wielkiego, Dorota Krauz. Faktycznie, trudno o lepszą reklamę naszej Gminy.

więcej »

-->

dodano 27-07-2015

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Serdecznie zapraszamy na szóstą już edycję turnieju siatkówki plażowej, która odbędzie się w Giżynie w dniu 1 sierpnia 2015 roku.

więcej »

-->

dodano 24-07-2015

KONCERT "HUBAS - HUMORYSTYCZNY PROJEKT MUZYCZNY"

Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim zaprasza na muzyczne spotkanie przy Stanicy Wodnej w Kaliszu Pomorskim – 1 sierpnia 2015 r. godz. 19.00.  Wystąpią Hubert Biczkowski i Mariusz Piotrowicz w programie „HUBAS- Humorystyczny Projekt Muzyczny”.

więcej »

-->

dodano 23-07-2015

Zmodernizowane ulice - wygodniej i bezpieczniej

            Do dobrych rzeczy człowiek się szybko przyzwyczaja. Dlatego nawet nie zauważyliśmy jak potrzebne i ważne były dwie ostatnio zakończone modernizacje kaliskich ulic: Jeziornej (na fotografii) oraz Polnej, gdyż już z nich codziennie korzystamy. Pierwszą sfinansowano z budżetu Gminy. Drugą przy znacznym wsparciu finansowym z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 427   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia