Dziś jest: Piątek 27 listopada 2015 imieniny: Waleriana i Maksymiliana

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


więcej »


dodano 26-11-2015

Jubileusz Nadleśnictwa w Kaliszu Pomorskim

            Podczas uroczystych obchodów Jubileuszu 30-lecia Nadleśnictwa w Kaliszu Pomorskim, gratulacje dla tej zasłużonej  dla naszej Gminy instytucji złożyli: burmistrz Michał Hypki oraz przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Chołuj. Nadleśniczy Hubert Kozak otrzymał z rąk Burmistrza obraz przedstawiający leśny pejzaż i stosowne do niego życzenia: wyrastania w spokoju na instytucję tak potężną, jak wraz z upływem lat coraz potężniejsze stają się drzewa.

więcej »


dodano 26-11-2015

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W DRAWSKU POMORSKIM

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

więcej »


dodano 26-11-2015

GRUPA TEATRALNA "KLEPSYDRA" W ZAKŁADZIE KARNYM W WIERZCHOWIE

Gdzie i kiedy tęsknota za wolnością może się spotkać z wolnością? Otóż wtedy, gdy na zaproszenie Zakładu Karnego w Wierzchowie pojadą tam z piosenkami soliści grupy teatralnej „Klepsydra”, działającej przy kaliskim Liceum. Tak było także w miniony poniedziałek (23 listopada), podczas kolejnego występu przed osadzonymi.

więcej »


dodano 25-11-2015

WIELKI KONCERT PIOSENEK ZE STAREJ SZAFY!

Koncerty grup wokalnych i muzycznych działających w Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W piątek 20.listopada br. tuż przed godziną 17.00 sala widowiskowa zapełniła się po brzegi. Rozpoczęliśmy kolejną muzyczną podróż – tym razem w epokę lat 60, 70 i 80-tych ubiegłego wieku. Już sam  tytuł koncertu zapowiadał, że będą to „Piosenki ze starej szafy”, czyli utwory znane i lubiane. Organizatorzy i wykonawcy zadbali również o tematyczną dekorację sceny oraz świetne stroje z tamtych lat.

więcej »


dodano 25-11-2015

"BARWY LASU" ROZSTRZYGNIĘTY!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „BARWY LASU”. Jury w składzie Tomasz Bukowski, Dorota Izdebska, Bernadetta Klimczak obradowało 23. listopada 2015 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim. Na konkurs wpłynęło 1057 prac plastycznych nadesłanych z 75 placówek z całej Polski.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 459   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia