Dziś jest: Sobota 06 lutego 2016 imieniny: Doroty i Tytusa

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


OGŁOSZENIE

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Przebudowy drogi ul. Św. Wojciecha wraz z przebudową istniejącej w drodze kanalizacji deszczowej oraz ul. Sikorskiego wraz z zagospodarowaniem wód deszczowych", które odbędzie się dnia 17 lutego 2016 r. o godz. 17.00 w Sali Rycerskiej Pałacu w Kaliszu Pomorskim.

więcej »


dodano 05-02-2016

Pałac "Zgody Narodów"

                Niezwykła opowieść Hansa Joachima Zühlke, który się urodził i wychował w Pałacu w Kaliszu Pomorskim, będąc synem ostatnich właścicieli tych dóbr przed 1945 rokiem – ma wymowne przesłanie. Otóż w naszym mieście, jak w ogóle na Pomorzu, nierozerwalnie splotły się z sobą ludzkie historie mieszkających tu Niemców i Polaków. Właśnie o tym mówi bohater filmu w rozmowie z Joanną Mączkowską.
               

więcej »


dodano 05-02-2016

"MAMY SZCZĘŚCIE ZAJMOWAĆ SIĘ TYM, CO SPRAWIA NAM PRZYJEMNOŚĆ I DAJE RADOŚĆ INNYM"

29 stycznia 2016r. z zespołem profesjonalistów i pasjonatów architektury krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie tj. z kierownikiem katedry panią dr inż. arch. Magdaleną Rzeszotarską - Pałką, panią dr inż. arch. Magdaleną Czałczyńską – Podolską oraz panią inż. arch. kraj. Martą Mincel i panią inż. arch. kraj. Hanną Brygert spotkały się Sylwia Tillack, Dorota Maślak i Joanna Kulesza - nauczycielki Szkoły Podstawowej w Pomierzynie. To już trzecie, robocze rozmowy dot. koncepcji zagospodarowania terenu przy Szkole Podstawowej w Pomierzynie.

więcej »


dodano 04-02-2016

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KALISKIM KOLE PZERII

Zarząd Koła PZERiI w Kaliszu Pomorskim po raz jedenasty zorganizował spotkanie z okazji "Dnia Babci i Dziadka. Tym razem zabawa rozpoczęła się 30 stycznia 2016 roku o godzinie 19.00 w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim. Do tańca przygrywał zespół "BART" z Czaplinka.

więcej »


dodano 04-02-2016

70 LECIE CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH DRAWSKO

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko świętuje w tym roku 70 rocznicę swojego powstania. Uroczystości uświetniające tę ważną dla jednostki datę, odbyły się wczoraj w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim. Jest to pierwszy etap obchodów, drugi odbędzie się w maju tego roku.

więcej »


dodano 04-02-2016

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W BRALINIE

W piątek 29. stycznia, w świetlicy w Bralinie, zebraliśmy się aby uczcić Święto Babci i Dziadka. Dzieci  przygotowały dla dziadków program artystyczny. Było to przedstawienie pt. „Nasi dziadkowie”. Najmłodsze dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły zumbę, za co były nagradzane gromkimi brawami. Po występach dziadkowie zostali obdarowani przez wnuków własnoręcznie wykonanymi przez nich w świetlicy świeczkami, a następnie wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 478   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia