Dziś jest: Czwartek 18 września 2014 imieniny: Ireny i Józefa

BIP

BIP

Kapital Ludzki

EFS

3latki

3latki

Liceum

Obsluga techniczna
ALFA TV

Strona archiwalna


więcej »


więcej »


więcej »


KONSULTACJE SPOŁECZNE

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem spójnej, obejmującej wszystkie aspekty funkcjonowania lokalnej społeczności, koncepcji rozwoju Gminy Kalisz Pomorski na lata 2014 – 2020 uwzględniającej zarówno sferę publiczną, jak również sferę prywatną (działalność gospodarcza) oraz sferę społeczną (działalność organizacji pozarządowych) zapraszam do składania propozycji planowanych zamierzeń inwestycyjnych oraz przedsięwzięć społecznych, które będą realizowane na terenie Gminy Kalisz Pomorski przez następujące podmioty:

więcej »


dodano 18-09-2014

V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 12 września 2014 roku na Orliku przy Szkole Podstawowej odbył się V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej dziewcząt. Jednocześnie były to eliminacje do turnieju powiatowego.  

więcej »


dodano 18-09-2014

XXI BIEG OLIMPIJSKI W RACOCIE

13 września 2014 roku młodzież z Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kaliszu Pomorskim kolejny raz wzięła udział w Biegu Olimpijskim w Racocie.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 362   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia